ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ / ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

1
ΤΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
3
ΒΑΣΙΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
Α1
4
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΦΝΗ
Α2
5
ΚΑΛΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
Β1
6
ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Β2
7
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ
Β3
8
ΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
Γ1
9
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Γ2
10
ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Δ1
11
ΤΑΒΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
Δ2
12
ΚΑΡΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Δ3
13
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ
Ε1
14
ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Ε2
15
ΒΟΓΓΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤ1
16
ΦΙΛΙΟΥ ΡΕΝΑ
ΣΤ2
17
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ
18
ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
19
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
20
ΧΑΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
21
ΚΑΛΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22
ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23
ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
24
ΛΑΟΥΤΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
25
ΡΑΚΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
26
ΖΑΡΚΑΝΤΖΑ ΜΕΛΙΝΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
27
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΑΛΛΙΚΩΝ
28
ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
29
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
30
ΧΑΤΖΑΡΑ ΛΥΔΙΑ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
31
ΧΑΤΖΑΡΑ ΑΓΛΑΪΑ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ
32
ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
33
ΣΓΟΥΡΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
34
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ







ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ

1
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ

2
ΔΟΜΒΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ



---------------------------------------------------------------------------------------------


Εκπαιδευτικό προσωπικό / Σχολικό Έτος 2014-2015

1
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
3
ΚΑΛΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
Α΄ ΤΑΞΗ
4
ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Α΄ ΤΑΞΗ
5
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ
Α΄ ΤΑΞΗ
6
ΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
Β΄ ΤΑΞΗ
7
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Β΄ ΤΑΞΗ
8
ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Γ΄ ΤΑΞΗ
9
ΤΑΒΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
Γ΄ ΤΑΞΗ
10
ΚΑΡΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Γ΄ ΤΑΞΗ
11
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Δ΄ ΤΑΞΗ
12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Δ΄ ΤΑΞΗ
13
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ε΄ ΤΑΞΗ
14
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
Ε΄ ΤΑΞΗ
15
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ
ΣΤ΄ ΤΑΞΗ
16
ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΤ΄ ΤΑΞΗ
17
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
18
ΤΡΟΥΜΠΑΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
19
ΖΑΡΚΑΝΤΖΑ ΣΥΜΕΛΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
20
ΖΑΧΑΡΝΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21
ΛΑΟΥΤΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22
ΞΥΡΑΦΑΚΗ ΑΓΑΠΗ
ΓΑΛΛΙΚΩΝ
23
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
24
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
25
ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
26
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27
ΚΑΛΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
28
ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
29
ΒΑΚΑΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ
30
ΓΚΟΥΤΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
31
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
32
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
33
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
34
ΧΑΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
35
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ
36
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
37
ΔΟΜΒΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ


----------------------------------------------------------------------------------------

Εκπαιδευτικό προσωπικό 2013-2014

1) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ , ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2) ΤΑΒΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ, ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
3) ΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ, Α1
4) ΦΙΛΙΟΥ ΡΕΝΑ, Α2 
5) ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ, Β1
6) ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, Β2
7) ΚΑΛΦΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ, Β3
8) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, Γ1
9) ΤΣΙΚΙΡΤΑΚΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ, Γ2
10) ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, Δ1
11) ΚΑΡΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, Δ2
12) ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ, Ε1
13) ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, Ε2
14) ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΣΤ1
15) ΤΑΒΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ, ΣΤ2
16) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΣΤ3
17) ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ
18) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ, ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
19) ΟΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
20) ΛΑΟΥΤΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΑΡΧΟΝΤΙΑ, ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21) ΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΓΓΛΙΚΩΝ
22) ΕΜΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΚΟΚΩΝΗ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
23) ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
24) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΓΑΛΛΙΚΩΝ
25) ΜΠΑΡΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ
26) ΚΑΛΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
28) ΑΧΤΣΗΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΗΣ
29) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ, ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
30) ΧΑΤΖΑΡΑ ΛΥΔΙΑ, ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
31) ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ, ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
32) ΑΤΜΑΤΖΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
33) ΔΟΜΒΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1) ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2) ΑΧΤΣΗΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΗΣ
3) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ, ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
4) ΧΑΤΖΑΡΑ ΛΥΔΙΑ, ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ


-----------------------------------------------------------------------------------------------
     ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2012-2013


Α/Α
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΤΑΞΗ - ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
2
ΤΑΒΕΛΛΑΡΗ
ΣΟΦΙΑ
ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
3
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ
ΣΟΦΙΑ
Ε2
4
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ
ΟΛΓΑ
ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
5
ΑΛΕΞΟΥΔΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
Δ2
6
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ
7
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ-ΣΑΜΑΡΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΑΛΛΙΚΩΝ
8
ΑΝΔΡΙΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Ε1
9
ΒΑΡΣΑΜΗ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Α1
10
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΪΑ
Α2
11
ΓΚΟΤΖΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤ3
12
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΙΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
Γ1
13
ΓΟΥΣΗ
ΕΛΕΝΗ
Β1
14
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
15
ΚΑΛΑΜΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
16
ΚΑΛΦΑ
ΘΕΟΔΟΣΙΑ
Α3
17
ΚΑΡΑΤΣΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΤ2
18
ΚΑΡΓΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Γ2
19
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
Δ1
20
ΛΑΟΥΤΑΤΖΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
21
ΜΗΛΙΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
22
ΜΙΚΗΚΗ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
23
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
ΟΛΓΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
24
ΣΙΩΖΟΥ
ΕΥΔΟΞΙΑ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
25
ΣΚΟΡΔΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
26
ΣΠΥΡΟΥΛΗ
ΕΥΦΗΜΙΑ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ
27
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
Ε3
28
ΦΙΛΙΟΥ
ΡΕΝΑ
Β2
29
ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ
ΣΤ1
30
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ



































-----------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2011-2012

Διευθυντής: Βασιλειάδης Ιωάννης

Υποδιευθύντρια: Ταβελλάρη Σοφία

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ

Καλαμά Αικατερίνη, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής (Φυσική Αγωγή)

Βασιλειάδης Ιωάννης, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Φυσική Αγωγή)

Δεληαντωνίου Γρηγόρης, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής (Φυσική Αγωγή)

Λαουτατζή Κωνσταντία, Καθηγήτρια Αγγλικής (Αγγλικά)

Πετανίδου Όλγα, Καθηγήτρια Αγγλικής (Αγγλικά)

Σιδηροπούλου Χριστίνα, Καθηγήτρια Μουσικής (Μουσική)

Αποστολίδου Ελισάβετ, Καθηγήτρια Γερμανικής (Γερμανικά)

Κοτζαμάνη Αικατερίνη, Καθηγήτρια Γερμανικής (Γερμανικά)

Μόραλη Στυλιανή, Καθηγήτρια Γαλλικής (Γαλλικά)


ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ


Καλπάκα Χρυσάνθη


ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

Στεφανή Μαρία

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

Θεοδωροπούλου Ελπίδα


---------------------------------------------------------------------------------------------

Δεν υπάρχουν σχόλια: